Kellest saab Missis Estonia 2017?

Casting riikliku konkursi finaali!

Me viime läbi castingu igaastase iludusvõistluse finaali Missis Estonia 2017!  Konkurss on mõeldud säravatele iseseisvatele naistele vanuses 21-38 a, kes on valmis näidata oma võlu, edu ja saavutusi suurelt lavalt. Kõik kandidaadid peavad olema abielus või lahutatud. Kuid see ei ole ainuke tähtis kriteerium.

Kõigepealt me otsime õiget säravat ja enesekindlat isiksust. Eelvoorus mängib rolli mitte ainult välimus, vaid  eneseväljendamise oskused ning elupositsioonid. Peakrooni tulevane võitja peab olema viisakas, nutikas ning intelligentne. Missis Estonia on eeskujuks teistele - naine, mis vaimustab ja toetab teisi.

Peale eelvooru ilusad naised esinevad finaalshowl, mis toimub 3. detsembril uues luksuslikus restoranis Mint Leaf.

Võitjad saavad õiguse esindada Eestit ja Baltimaad rahvusvahelistel konkursidel Missis Planet, Missis Universe ja Missis Europe.

Selliste konkurside suureks sihiks on tähelepanu pöördumine ühiskonna põhiprobleemide poole ning rahvusvaheline kogemuste vahetus. See ei ole ilusate soengute ega kleitide võistlus, põhjused on palju suurem. Näiteks, Missis Universe 2016 võitja Olga Torner (Austria) käivitas «Mrs.Mission» flash-mobi, mis aitas paljudele vaestele kogu maailmas. 

Kandideerida on oodatud edukad naised, mis vastavad antud kriteeriumitele ning on valmis meie riiki väärtuslikult esindada, Kandideerimiseks saada taotlus e-mailile missis@magicmonday.tv  teemaga "Missis Estonia 2017".  Kirjas jutusta enda kohta, mainides pikkust, vanust ja kontaktnumbrit, lisa samuti 5-7 pilti (portree ja täispikkus, pildid ei pea olema professionaalsed). Sobilikud kandidaadid saavad kutset live-castingule.

 

Jälgida igapäevaseid uudiseid  saab konkursi ametlikult facebooki-lehelt.  

Vaadake Kanal 2 Reporter uudiseid eelmise aasta Eesti esindajast Missis Universe konkursil!