Kellest saab Missis Estonia 2018?

Casting riikliku konkursi finaali!

Me viime läbi castingu igaastase iludusvõistluse finaali Missis Estonia 2018!  Konkurss on mõeldud säravatele iseseisvatele naistele vanuses 21- 45 a, kes on valmis näidata oma võlu, edu ja saavutusi suurelt lavalt. Kõik kandidaadid peavad olema abielus või lahutatud. Kuid see ei ole ainuke tähtis kriteerium.

Kõigepealt me otsime õiget säravat ja enesekindlat isiksust. Eelvoorus mängib rolli mitte ainult välimus, vaid  eneseväljendamise oskused ning elupositsioonid. Peakrooni tulevane võitja peab olema viisakas, nutikas ning intelligentne. Missis Estonia on eeskujuks teistele - naine, mis vaimustab ja toetab teisi.

Võitjad saavad õiguse esindada Eestit ja Baltimaad rahvusvahelistel konkurssidel Missis Planet, Missis Universe, Missis Europe, Mrs Top of the World ning Super Lady World.

Selliste konkursside suureks sihiks on tähelepanu pööramine ühiskonna põhiprobleemide poole ning rahvusvaheline kogemuste vahetus. See ei ole ilusate soengute ega kleitide võistlus, põhjused on palju suuremad. Näiteks, Missis Universe 2016 võitja Olga Torner (Austria) käivitas «Mrs.Mission» flash-mob'i, mis aitas palju vaeseid kogu maailmas. 

Ka meie eelmise aasta Missis Estonia finaal avastas tõepoolsest väärtuslikke isiksusi, kes edukalt juhivad ärisid, ehitavad karjääre, jätkavad kõrghariduste õpinguid, hoolitsevad perede ja laste eest, toovad midagi kasulikku ühiskonnale, alati säravad  ning näevad suurepäraselt välja. (Vaata täisgaleriid)

 

 

 

Triin Lindau - Missis Estonia 2017 final winner (paremal)

Anna  Mikkonen - Missis Estonia 2017 People's Choice (vasakul)

Triin Lindau töötab Põhja-Tallinna valitsuses terviseedendajana ning õpib Tallinna Ülikooli magistrantuuris politoloogiat, hobikorras on ta juba üle 14 aasta vesiaeroobika ning ka pilatese treener. Kuus aastat juhatanud Jõelähtme Lastekaitse Seltsi, 11 aastat kuulus Neeme Rannavalve Seltsi ja oma panuse annab koduküla eestseisuse liikmena.

 

Triin esindab Eestit Missis Planet 2018 finaalis oktoobris.

Anna Mikkonen on noor kolme lapse ema, kellest üks on autist. Annal on kolm kõrgharidust: majandus, infotehnoloogia ning juriidiline. Kaks aastat tagasi avas Anna erivajadustega inimestele mõeldud rehabilitatsioonikeskuse ning Missis Estonia 2017 finaali tuli ta eelkõige sihiga levitada informatsiooni sellistest inimestest.

Anna  esindab Eestit Mrs Top of the World 2018 finaalis, mis toimub hetkel Jurmalas, Lätis.

Janika Mõnzu on Missis Estonia 2017 II runner-up ning esindab Eestit Missis Europe 2018 finaalis, mis toimub septembris Gibraltar saarel.

 

Janikal on põnev ja vaheldusrikas elu. Tal on kaks kõrgharidust ning oma spaa-salong. Janikale meeldib teha inimesi ilusamaks ja õnnelikumaks. Samuti talle meeldib sport ja reisimine, Janika on elanud varem ka Sankt-Peterburis.

Varsti tutvustame Teile, kes Missis Estonia 2017  tippfinalistidest esindab eestit Mrs Universe 2018 ning Lady Universe 2018 maailmafinaalides! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaadake Kanal 2 Reporter uudiseid Eesti esindajast Missis Universe  2016 konkursil!  

Kandideerida Missis Estonia 2018 konkursile on oodatud edukad naised, mis vastavad antud kriteeriumitele ning on valmis meie riiki väärtuslikult esindada, Kandideerimiseks saada taotlus e-mailile missis@magicmonday.tv  teemaga "Missis Estonia 2018".  Kirjas tutvusta ennast, mainides pikkust, vanust ja kontaktnumbrit, lisa samuti 5-7 pilti (portree ja täispikkus, pildid ei pea olema professionaalsed). Sobilikud kandidaadid saavad kutset live-castingule.

 

Peale eelvooru ilusad naised esinevad finaalshow'l, mis toimub 26. augustil IO restoran & lounge's Tallinnas .

Jälgida igapäevaseid uudiseid  saab konkursi ametlikult facebooki-lehelt ning Magic Monday instagrami-lehelt @magic_mobday_production 

Konkurssi "Missis Estonia 2018" toetab Tallinna linnavalitsus!

tallinn_logo.png

NB! Palun  olge ettevaatlikud ning vältige eksitust seoses hiljuti ilmunud koopiatega:  juhtumid "Eesti Missis Estonia" ja  "Missis Estonia EST. 1992"  ei ole seotud Missis Estonia 2018 konkursiga.