Kellest saab Missis Estonia 2021?

Meil on rõõm jätkata eelvooruga riiklikku finaali!

На русском читайте ЗДЕСЬ.

Viime läbi igaastase iludusvõistluse Missis Estonia 2021 castingu! Konkurss on mõeldud säravatele ja iseseisvatele naistele vanuses 25-40 a, kes sooviksid  muuta oma elu  sel sügisel seikluseks, avastada endas uusi külgi ning näidata ennast suurelt lavalt, et teha teiste naiste elu oma ideede ja eeskujuga paremaks! 

Juba mitmete aastate jooksul teevad Magic Monday riiklikute konkursside finalistid vaatamata lavahirmule mitte ainult edukaid show-sid, vaid saavad üle ka oma teistest hirmudest läbides erinevaid finaali meistriklassi tunde ning muutes seeläbi enda isiklsust. 

 Missis Estonia 2019 ja Missis Baltic 2019 finalistid Black Star Wear võtetel

Missis Tallinn 2018 ning Vice-Missis Estonia 2018 Iren Tsuprijanovskaja

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev

Missis Estonia Globe 2019 Katrin Korniltsev

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev

Missis Estonia 2019 Kristiina Rostovtseva

Konkursi eelvooru ootame naisi, kes tahavad saada põneva seikluse ja transformatsioonide osaks, näidata ennast maailmale, jagada oma lugu ning omandada midagi uut. Esinemiskogemus, pikkus ning modellivälimus pole nõutud. Me otsime isiksusi, kes alati liiguvad enesearengu poole ning motiveerivad teisi oma elustiiliga.

Selliste konkursside suureks sihiks on tähelepanu pööramine ühiskonna põhiprobleemide poole ning rahvusvaheline kogemuste vahetus. Tegemist ei ole ilusate soengute ega kleitide võistlusega, põhjused on palju sügavamad. Näiteks, eelmise aasta aasta Mrs Globe Classique finaali raames tänu internet-hääletamisele  sai kogutud üle 50 000 dollarit, mida  WIN (Women In Need) sihiasutus kasutab vägivalla käest kannatanud naiste abiks.

Vastavalt luksuslikus restoranis Gloria toimunud 2019 aasta finaalile, Missis Estonia 2019 krooni sai 33-aastane kahe lapse ema, ilu- ja meditsiinitöötaja Kristiina Rostovtseva, Missis Estonia Globe 2019 krooni saavutas 41-aastane nelja lapse ema ning kriminaalpolitseinik Katrin Korniltsev.

Kristiina Rostovtseva - Missis Estonia 2019

Katrin Korniltsev - Missis Estonia Globe 2019

Enne uhket show'd ja autasustamist finalistidel oli kiir ettevalmistus: fotosessioonid, vahuveiniga sõit limusiiniga, peod Deja Vu Lounge's ja Boho Resto & Lounge's, Fish Spa ja teiste veeprotseduuridega lõõgastus, ühe Eesti patimatest doktor-kosmetoloogi Larissa Kevvai ning toitumisnõustaja Erik Orgu  konsultatsioonid, samas ka vajalikud väjaõped show-äri valdkonnast produtsendilt Ireni Erbi. Finaal-show jooksul oma lemmikuid on valinud ja autasustanud samuti kunstnik ja disainer Lora February,  Gatineau kosmeetikabränd ning seltskonnategelane Elena Varik.

Vaadake, kuidas see toimus:

Juba paari kuu pärast säras Katrin Korniltsev WIN magazine esikaanel ning suundas  Mrs Globe maaimafinaali, kust tuli tagasi Missis of the Year tiitliga ning rohkete muljedega!

Aktiivse 10 päeva jooksul edukaimad naised 80 riikidest pidid näitama ennast erinevatest küljedest, võtta osa rohketest show'dest,  intervjuudest, stiliseeritud pidudest ja teistest sündmustest.  Parimatest parimaks selles prestiizses võistluses oli tunnistatud Ksenia Krivko Venemaalt. Oma kroonikandja aasta jooksul Ksenia on mitte ainult Venemaal asuva Women Star World organisatsiooni näoks, vaid rahvusvahelise heategevuse sihtasutise WIN Foundation, mis kuulub Mrs Globe omanikule Dr Tracy.

Tänu kahe Mrs Globe esindajate - Missis Russia korraldaja Alla Markina  ning Missis Estonia korraldaja Ireni Erbi - rahvusvahelisele sõprusele  õnnestus eesti kaunitaaridel saada Tallinnas toimuva Women Star World  festivali osaks  ning tuntud moeajalootlase Aleksander Vassiljevi näituse avamise erikülalisteks Riias. 

Praegu me jätkame kohaliku eelvooruga ning hea meelega tutvume  Missis Estonia 2021 uute finalistidega, kellest varsti saavad valitud säravad Eesti esindajad  maailma suurimatel võistlustel:

Mrs Universal (juuli 2021, Phuket, Thai)

Mrs Globe (2021, China/USA)

Mrs World  (2021)

Lady Universe (2021, Sofia, Bulgaria)

Mrs Heritage International (2021, Kuala-Lumpur, Malasya)

Eelvooru läbinud neiud jõudsid juba osaleda ametlikul fotosessioonil, lasta oma hirmud ja kahtlused õhupallides õhku ning tõsta vahuveini klaasi edu eest DejaVu Lounge's, teha vajalikke samme kuninganna seisundi suunas BeQueen Academy's psühholoog Kristina Pronina juures, saada isiklikke konsultatsioone ja lahenusi tippdoktori-kosmetoloogi Larissa Kevvai käest ning põhjalikku meigikoolitust YSL Beauty rahvusvahelise jumestaja Iren Tsuprijanovsjaka poolt. Hiljuti koostöös Lootus Sinuga heategevusfondiga toetasid finalistid vaeseid peresid värske toiduga, riietusega ning jalanõuga.

 

Finaliste ootab ees veel palju enesearengu etappe ning meie ootame taotlusi uutelt kandidaatidelt Missis Estonia 2021 Top-25 sõbralikku tiimi. 

Eelkõige otsime huvitavat isiksust. 
Eelvoorus ei mängi rolli ainult välimus, vaid ka eneseväljendusoskus, positsioon ning soov väljendada enda potentsiaali ja sära. Hoolitsetus, heatahtlikkus, intelligentsus, huvitav elutee on samuti tähtsad hindamiskriteeriumid. 

Kandideerida Missis Estonia 2021 konkursile on oodatud huvitavad naised, mis vastavad antud kriteeriumitele ning on valmis meie riiki väärtuslikult esindada. Kandideerimiseks saada taotlus e-mailile missis@magicmonday.tv  teemaga "Missis Estonia 2021".  Kirjas tutvusta ennast, maini pikkus, vanus ja kontaktnumber ning lisa  5 pilti (portree ja täispikkus, pildid ei pea olema proffessionaalsed). Sobilikud kandidaadid saavad kutset live-castingule. 

Iga naine on pidu väärt ning enda oma elukogemuse juurde kunagi ei ole hilja midagi uut ja põnevat juurde õppida. Treening, pidu, võistlus, movitatsioon, uued tutvused - iga finalisti jaoks Missis Estonia projektil on oma tähendus. Nüüd finaali jätkamiseks tuleb mitte ainult võimalus väljendada ennast rahvusvahelisel tasemel, vaid saada samuti Globe Queens Club liikmesks. Selle asutajaks on Ireni Erbi (Magic Monday Production) ning Eesti parim psühholoog Kristina Pronina (BeQueen Academy), kes toetavad Mrs Globe ja WIN sihtasutuse ideesid. Planeedi kuningannate klubis Baltimaal tulevad enesearengu koolitused, heategevusüritused, iluhommikud ja kokteiliõhtud, huvitavad külalised erinevatest valdkondadest, moesündmused ning mis kõige tähtsam - suhtlemine ja toetus mõttekaaslaste seas, kes püüdlevad enda parema versiooni poole. Sõltumata konkurssi tulemusest kutset ja klubikaarti saavad kingituseks kõik finalistid, kes vastavad klubiliikme kriteeriumitele. 

Naised, kes on vanem kui 40 aastat, võivad kandideerida  Missis Baltic Classique 2021 finaali, kirja teemaks tuleb sellisel juhul määrata "Missis Baltic Classique 2021".

Jälgida igapäevaseid uudiseid saab konkursi ametlikult facebooki-lehelt , Magic Monday instagrami-lehelt  @magic_monday_production ning konkursi uuelt ametlikult lehelt @missisestonia_official

© 2020 by Magic Monday Production.